У "Нафтогазі" вже приготувалися качати газ із Росії

У НАК "Нафтогаз України" готові розглянути пропозиції ПАТ "Газпром" на наступні три квартали
Depo.Гроші
7 червня 2016 14:26
ФОТО: depo.ua

Так, українська компанія вже направила "Газпрому" пропозицію підписати доповнення до контракту між сторонами, яке дозволить йому повернутися в коло потенційних постачальників "Нафтогазу", передає depo.ua з посиланням на прес-службу української компанії.

"Цей додаток покликаний врегулювати спірні питання щодо умов постачання російського газу в Україну протягом наступних трьох кварталів і є частиною "зимового пакету", - зазначили в "Нафтогазі".

У НАК наголосили, що підписання такого документа є стандартною комерційною практикою між компаніями з 2014 року.

"Позиція "Нафтогазу" є незмінною протягом останніх 1,5 року: закупівля газу у "Газпрому" можлива, якщо російська компанія запропонує нижчу ціну, ніж європейські постачальники "Нафтогазу". "Нафтогаз" вважає економічно обґрунтованою ціну газу від "Газпрому" на рівні "хаб мінус транспорт", - уточнили в "Нафтогазі".

Нагадаємо, що з минулого листопада Україна не закуповувала газ безпосередньо в Росії, водночас російське блакитне паливо купували в країн ЄС. У квітні 2016 року в Мінпаливенерго України вважали, що можна повернутися до закупівель газу в Росії за ціною $160-170 за тис. кубометрів

Сьогодні глава "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що компанія отримала листа від НАК "Нафтогазу-Україна" з проханням про відновлення постачань газу

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші