У "Нафтогазі" розповіли, чого добиваються на тристоронніх переговорах

НАК "Нафтогаз України" під час сьогоднішніх тристоронніх переговорів у Відні (Україна, Росія, Євросоюз) пропонує фіксувати тимчасові домовленості щодо усіх суперечливих моментів як мінімум до завершення 1 кварталу 2016 року
Depo.Гроші
30 червня 2015 20:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

"НАК "Нафтогаз України" озвучила позицію української сторони на тристоронніх переговорах з газових питань у Відні. Рішення, яке дозволить забезпечити надійність постачань російського газу в Україну і ЄС до завершення судових розглядів між сторонами в Стокгольмі, повинне зафіксувати тимчасові домовленості з усіх ключових питань, за якими у сторін є розбіжності", - розповіли в "Нафтогазі".

Україна наполягає на підписанні такого рішення у вигляді тристороннього протоколу на рівні міністерств енергетики України, Росії і представника Європейської комісії, яке має забезпечити відповідальне виконання досягнутих домовленостей всіма сторонами процесу.

"Нафтогаз і ВАТ "Газпром" також повинні підписати доповнення до договору на постачання газу, в якому будуть відображені домовленості, зафіксовані на високому рівні. Саме за таким принципом був побудований "зимовий пакет", підписаний сторонами у Брюсселі наприкінці жовтня 2014 року. Цей пакет домовленостей продемонстрував свою ефективність та забезпечив стабільні поставки російського газу в опалювальному сезоні 2014-2015 рр.", - зазначили в "Нафтогазі".

Нагадаємо, що, за даними ЗМІ, Тристоронні переговори щодо поставок газу між Росією, Україною і Євросоюзом, що уже відбулися сьогодні у Відні безрезультатно.

Раніше прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що кінцева вартість російського газу для України в третьому кварталі цього року складе $247,18 з урахуванням знижки.