У "Нафтогазі" прокоментували звинувачення Росії в "осіданні газу"

НАК "Нафтогаз України" вважає звинувачення російського "Газпрому" в "несанкціонованому осіданні газу" на території України безпідставними
Depo.Гроші
15 лютого 2016 22:09
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав директор з розвитку бізнесу НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко, передає depo.ua.

Вітренко нагадав, що російська компанія висунула ці звинувачення вже давно. За його словами, це сталося ще в жовтні 2015 року.

"По-друге, там дуже маленька сума, як для наших розглядів з "Газпромом" - менше 6 мільйонів. Нагадую, що в нашому процесі в Стокгольмі позови по обидва боки вимірюються вже в десятках мільярдів доларів", - написав Вітренко.

"Але головне не це. Головне те, що ці звинувачення абсолютні безпідставні. Що ми і доводимо в рамках арбітражу", - додав директор з розвитку бізнесу "Нафтогазу".

"І той факт, що про це ви читаєте тільки зараз, і ніхто в Європі з цього приводу не переживав і не переживає, говорить про те, що "Газпрому" вже ніхто не вірить і в Європі", - підсумував він.

Тоже мне новость - "Газпром обвинил Нафтогаз в незаконном оседании газа":)Во-первых, он сделал это уже давно. Сами жур...

Опубліковано Yuriy Vitrenko 15 лютого 2016 р.

Раніше "Газпром" звинуватив НАК "Нафтогаз України" в "несанкціонованому осіданні газу" на території України.

Як відомо, "Нафтогаз" очікує рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору з "Газпромом" за контрактом про закупівлю газу до осені 2016 року, а за транзитним контрактом - у грудні 2016 року.

"Газпром" і "Нафтогаз" судяться в Стокгольмському арбітражі з червня 2014 року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші