У "Нафтогазі" натякнули, що побиття топ-менеджера компанії вигідне Коломойському

Чергове засідання Наглядової ради "Укрнафти" призначене на 17 липня для затвердження питань порядку денного зборів акціонерів, запланованих на 22 липня. У цьому контексті варто загадати сьогоднішнє побиття одного з членів наглядової ради, що може зірвати її засідання
Depo.Гроші
10 липня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз Україна" Андрій Пасішник на своїй сторінці у "Фейсбуці", публікуючи відповідний лист голови наглядової ради "Укрнафти", голови правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва, передає depo.ua.

"Нагадую, у числі питань - зміна "приватівського" менеджменту на державний", - пише Пасішник.

За його словами, таке запрошення було розіслане 9 липня членам наглядової ради від групи "Приват" (власники - олігархи Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов).

"Склад Наглядової ради - 11 осіб, із яких 6 - представники НАКу й 5 - представники міноритаріїв. Кворум - 6 осіб. Нейтралізувавши одного з членів Наглядової ради від "Нафтогазу", проведення зборів зірвуть. Висновки робіть самі, кому це вигідно", - додає Пасішник.

У "Нафтогазі" натягнули, що побиття топ-менеджера компанії вигідне Коломойському - фото 1

Нагадаємо, що сьогодні вранці одного з керівників "Нафтогазу України" та члена наглядової ради "Укрнафти" Петра Столяра побили бітами біля його дому.

Раніше наглядова рада ПАТ "Укрнафта" призначила збори акціонерів на 22 липня і затвердила порядок денний, який включає зміну голови та одного з членів правління компанії.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.