У МВС оприлюднили корупційно-офшорну схему Бочковського (ФОТО)

Колишнє керівництво Державної служби з надзвичайних ситуацій нелегально збагачувалось за допомогою офшорних компаній
Depo.Гроші
27 березня 2015 18:57
ФОТО: depo.ua

Відповідну корупційну схему оприлюднив народний депутат України від "Народного фронту", радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Фірми, які постачають паливо для потреб ДержНС змусили підписати контракт на оплату консалтингових послуг з офшорною компанією "Fevrier Inc", - зазначив Геращенко.

За словами Геращенка, потім "Fevrier INC" перерахувала частину коштів іншій офшорній фірмі - "Apply Generation A. G.", а та у свою чергу відкрила в "Банку Кіпру" персональні рахунки на імена громадян Бочковського і Стоєцького.

Геращенко додав, що матеріалів для прийняття рішення про запобіжний захід екс-голові ДержНС Сергію Бочковському та його заступнику Василю Стоєцькому більш ніж достатньо.

"Тепер потрібна така ж принципова позиція прокуратури і суду", - підкреслив він.

Як повідомляв depo.ua, 25 березня на засіданні уряду затримали екс-голову ДСНС Сергія Бочковського та його першого застпуника Василя Стоєцького за корупційні махінації з державними закупівлями. Однак сьогодні суд  вирішив відпустити їх з-під варти в суботу, 28 березня.  Представник прокуратури зазначив, що прохання про відкликання клопотання мотивовано тим, що немає доказів провини Бочковського в інкримінованому йому злочині.

За даними народного депутата Мустафи Найєма, Бочковський звинувачується у розкраданні 1,16 млн грн.