У МВФ розповіли, коли почнуть кредитувати Україну

Міжнародний валютний фонд заявив, що обов'язковою умовою подальшого надання фінансової допомоги Україні є реструктуризація боргів
Depo.Гроші
1 червня 2015 09:54
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві голови місії МВФ Ніколая Георгієва, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Влада країни має намір завершити реструктуризацію боргу у відповідність із цілями програми. Це стане запорукою забезпечення стійкості держборгу і продовження фінансування програми (кредитування з боку МВФ - ред.) у повному обсязі. У широкому сенсі фінансова підтримка зусиль, які докладає Україна для проведення реформ, з боку офіційних і приватних інвесторів - це життєво важливий фактор для успіху програми", - йдеться у заяві.

Водночас Гергієв помітив значні зрушення у процесі реалізації реформ, які є обов'язковими для отримання фінансів від міжнародної установи.  "Влада України рішуче налаштована на виконання програми реформ. Усі критерії ефективності виконання, встановлені на кінець березня, були виконані, і всі структурні маяки, які мали бути досягнуті навесні, перебувають у процесі виконання, хоча деякі - із затримкою", - йдеться в документі.

Зазначається, що МВФ продовжить переговори з виконання програми кредитування української економіки з використанням розширеного механізму фінансування на рівні експертів.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Наталія Яресько заявляла, що Україна погодила більшість позицій з виконання програми співпраці з МВФ.