У МВФ підтверджують, що можуть дати Україні другий транш "найближчим часом"

У Міжнародному валютному фонді (МВФ) підтверджують плани провести 31 липня засідання ради директорів фонду, за підсумками якого Україна може отримати другий транш кредиту в рамках програми розширеного фінансування EFF
Depo.Гроші
23 липня 2015 18:33
ФОТО: depo.ua

Про це заявив офіційний представник фонду Джеррі Райс, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Засідання ради директорів, швидше за все, буде призначено на 31 липня", - сказав він

Водночас Райс зазначив, що засідання відбудеться, якщо буде підтверджено виконання Україною попередніх умов, а також дотримання Києвом відповідної політики.

Крім того представник МВФ додав, що в разі затвердження радою директорів фонду першого перегляду програми розширеного фінансування EFF, черговий транш фінансової допомоги Україні може надійти вже найближчим часом.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк ще вчора анонсував на 31 липня  засідання ради директорів МВФ, на якому буде ухвалено рішення про виділення Україні другого траншу.

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів сподівається отримати від МВФ 1,7 млрд доларів у рамках другого траншу за програмою EFF у серпні.

В цілому схвалена в березні поточного року чотирирічна програма розширеного фінансування EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (17,516 млрд дол.) передбачає виділення МВФ Україні у 2015 р. після першого траншу в 5 млрд дол. ще трьох траншів по SDR1,182 млрд (близько 1,63 млрд дол. за поточним курсом).

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.