У МВФ нічого не чули про "план Маршалла" для України

Перший заступник керуючого директора МВФ Девід Ліптон нічого не знає про "план Маршалла" для України

Depo.Гроші
17 жовтня 2017 16:18
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", передає Depo.ua.

"Ніколи нічого не чув про цю ідею, і якщо б така підготовка дійсно велася, я б про це знав", - сказав він.

При цьому він зазначив, що продовження Україною реформ сприятиме суттєвому збільшенню фінансування, будь то запозичення на боргових ринках або залучення інвестицій.

"Найбільш багатообіцяюча перспектива для України - в залученні інвестицій, які, у свою чергу, почнуть створювати в країні зв'язки з європейським ланцюжком поставок. Подібні зв'язки мають німецькі та скандинавські підприємства в Польщі та інших країнах Центральної Європи. Завдяки талановитій й освіченій робочій силі в Україні, а також враховуючи рівень заробітної плати, майбутнє країни як частини Європи має будуватися не на будь-яких угодах, а на інвестиціях, які почнуть пов'язувати економіку України з економікою Європи. Очікуваний внаслідок цього економічний ефект буде набагато більшим, ніж названі цифри", - додав Ліптон.

Нагадаємо, 18 серпня в Кабміні повідомили, що Сейм Литви підготував план допомоги Україні, який передбачає щорічну допомогу від Євросоюзу в розмірі 5 млрд євро.

Довідка: "План Маршалла" - це ініціатива європейських і американських політиків щодо створення програми реформ для України з метою вивести державу з економічної зони країн Азії та Східної Європи і наблизити до стандартів Західної Європи.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.