ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Москві готують покарання для людей "Гобліна"

Чиновників "другого ешелону" окупаційного уряду Криму чекають догани і навіть суворіші покарання за незадовільну роботу і незадоволення обсягами фінансування з боку Москви
Depo.Гроші
21 грудня 2015 10:59
ФОТО: depo.ua

Проблема у слабкій організаційній роботі окупаційного уряду, повідомляє depo.ua з посиланням на "КоммерсантЪ".

Джерела видання в апараті російського уряду зазначають, що чиновники Криму можуть отримати догани, але "для такого демаршу" покарання може бути й радикальнішим. Експерти не виключають санкцій до чиновників "другого ешелону", але сумніваються, що слідом за цим відбудеться відставка Аксьонова.

На думку кримського громадського активіста Олександра Юр'єва, місцеві фахівці показали, що не готові працювати в російському економічному та правовому полі. За його словами, Сергій Аксьонов начебто зацікавлений у кваліфікованих кадрах з Москви, які могли б посилити його уряд, але на нього "чинить тиск оточення".

"Люди бояться, що через приїжджих втратять роботу, посаду", - зазначив Юр'єв.

А кримський політолог Дмитро Омельчук назвав публічне невдоволення уряду Росії показовим моментом.

"Уже давно ми живемо в очікуванні, що керівництво Російської Федерації має нарешті тупнути ногою. Тому що непрофесіоналізм цілих ланок кримського уряду очевидний", - сказав він.

Нагадаємо, що 18 грудня під Аксьонов заявив, що з передбачених федеральним бюджетом на 2015 рік коштів на реалізацію заходів ФЦП "Соціально-економічний розвиток Республіки Крим та міста Севастополя до 2020 року" Криму "досі не було перераховано жодної копійки". Після цього в уряді Росії публічно висловили незадоволення тим, як працює сам Аксьонов.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші