У Молдові запевняють, що обмеження для українських товарів – тимчасові

Влада Молдови має намір якнайшвидше врегулювати питання, пов’язаного із запровадженням торговельних заходів щодо захисту внутрішнього ринку, зокрема й від українських товарів
Depo.Гроші
7 червня 2016 12:41
ФОТО: depo.ua

Про це в Кишиневі заявили після зустрічі першого віце-прем'єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з заступником прем'єр-міністра, міністром економіки Республіки Молдова Октавіаном Калмиком, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу українського уряду.

"Українська сторона вкрай занепокоєна введенням Республікою Молдова торговельних заходів, які обмежують та фактично зупиняють наш експорт в Молдову з окремих видів товарів. До нас надходить багато звернень українських експортерів із скаргами на встановлені Молдовою обмеження. Нам надзвичайно важливо зараз, щоб розвиток наших торговельних відносин мав позитивні тенденції, а діалог - конструктивний тон", – зазначив Кубів.

У відповідь молдовська сторона запевнила, що налаштована на скоріше врегулювання питання, пов’язаного із постановою Уряду Республіки Молдова від 06.05.2016 № 576 "Про запровадження торговельних заходів щодо захисту внутрішнього ринку". У Кишиневі наголосили, що постанова має тимчасовий характер.

Нагадаємо, що в травні Молдова опублікувала постанову про обмеженні імпорту українських товарів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші