У Мінсоцполітики обіцяють накинути ще по 300 грн понад 3 млн українців

Цього тижня завершуються дискусії щодо законопроекту про осучаснення пенсій і його внесуть до Верховної Ради, передбачається підвищення пенсій для 3,4 млн українців
Depo.Гроші
26 вересня 2016 17:58
ФОТО: depo.ua
У Мінсоцполітики обіцяють накинути ще по 300 грн понад 3 млн українців
У Мінсоцполітики обіцяють накинути ще по 300 грн понад 3 млн українців

Про це повідомив заступник  міністра соціальної політики Віталій Мущинін під час Всеукраїнських зборів ветеранського активу, передає  depo.ua  з посиланням на УНІАН.

За його словами, на сьогодні Міністерством соціальної політики разом із Пенсійним фондом підготовлений законопроект, що передбачає осучаснення пенсій.

"Йдеться про те, що ми пропонуємо уряду встановити єдиний показник середньої заробітної плати. Я поки що не буду казати про цифри, бо ще йдуть жваві дискусії. Але на цьому тижні вони мають бути завершені, і законопроект буде внесений у Верховну Раду", - сказав представник міністерства.

Як ствердує Мущинін, "якщо буде позитивне рішення, ми вже в цьому році майже для 3,4 мільйонів пенсіонерів підвищимо розміри пенсій в середньому на 284 грн".

"Це без урахування того, що з 1 грудня ми також будемо перераховувати розміри пенсій", - додав заступник міністра.

Нагадаємо, що з 12,5 млн пенсіонерів, які проживають в Україні, 7,5 млн мають розрахунковий базовий розмір пенсії менший за прожитковий мінімум через те, що з 2012 року уряд не проводить перерахунок раніше призначених пенсій. Через це є пенсіонери, які отримують пенсію в розмірі 920 грн при мінімальному її розмірі на сьогодні 1074 грн. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<