У Мінфіні розповіли, куди буде спрямовано другий транш від МВФ

Другий транш кредиту від МВФ, обсягом $1,7 млрд, буде спрямовано на поповнення резервів Національного банку України
Depo.Гроші
31 липня 2015 22:00
ФОТО: depo.ua

Про це в п'ятницю, 31 липня, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

"Міністерство фінансів вітає сьогоднішня рішення Ради директорів МВФ щодо надання Україні другого траншу кредиту обсягом $1,7 млрд. в рамках чотирьохрічної Розширеної програми фінансування Міжнародного валютного фонду (Extended Fund Facility, EFF). Даний транш, надходження якого очікується найближчими днями, буде спрямовано на поповнення резервів Національного банку України", - сказано в повідомленні.

Розширена програма фінансування є головною складовою плану Мінфіну щодо стабілізації української економіки та закладення основи для відновлення її зростання з 2016 року.

Крім того, новий транш у поєднанні з реформами, які проводить Кабмін, буде сприяти подальшому відновленню економіки та зміцненню довіри до фінансових ринків, як з боку інвесторів, так і українських громадян.

У Мінфіні зазначили, що сьогоднішнє рішення про виділення другого траншу кредиту стало можливим завдяки прогресу України у виконанні ряду реформ, що мають загальну підтримку уряду і МВФ.

Другий транш є частиною Розширеної програми фінансування загальною сумою $17,5 млрд. на 4 роки. Перший транш кредиту обсягом $5 млрд. Україна отримала відразу після схвалення програми в березні поточного року.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.

 

 

 

Мітки: МВФ