У Мінфіні розказали, кому даватимуть стипендії

Стипендіальний фонд не буде зменшено після зміни системи фінансування стипендій з 2017 року
Depo.Гроші
30 серпня 2016 18:49
ФОТО: depo.ua

Таку обіцянку озвучив заступник міністра фінансів Сергій Марченко на круглому столі у вівторок в Києві, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми не будемо підтримувати ситуацію, коли підтримується сірість, і 75% студентів отримують стипендію просто тому, що вони вчаться. Це неправильно, просто смішно – ми утримуємо всіх студентів за рахунок найкращих. Тому ми будемо підтримувати найкращих, а стипендіальний фонд мінятися не буде", – сказав він.

За його словами, Міністерство фінансів і Міністерство освіти й науки обговорюють варіанти реформування системи виплати стипендій, щоб забезпечити ефективне витрачання наявних бюджетних коштів.

Марченко вважає, що повинна бути соціальна стипендія для студентів, яким необхідна матеріальна підтримка, і стипендія академічна, для тих студентів, які показують високі результати в навчанні.

Заступник міністра підкреслив, що мова не йде про зменшення загального стипендіального фонду.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки заявляє про перехід на нову систему виплати стипендій студентам з 2017 року. Міністр фінансів Олександр Данилюк впевнений у переході на нову систему виплати стипендій студентам з 2017 року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.