У Мінекономіки спрогнозували, хто найбільше постраждає віж російського ембарго

Від можливого запровадження Росією продовольчого ембарго найбільше постраждають українські виробники м'яса
Depo.Гроші
12 листопада 2015 17:37
ФОТО: depo.ua

Про це заявила журналістам заступник міністра економічного розвитку та торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська після міжнародної торгово-промислової конференції "Експортно-імпортні відносини України - ЄС 2016: готовність влади та бізнесу", повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Найбільший вплив матиме обмеження на наших виробників м'яса - це курятина і свинина, і на деяких виробників овочів", - сказала Микольська.

За її словами, Мінекономрозвитку шукає нові ринки, куди можна постачати українське м'ясо.

"У нас іде досить активна робота по виведення курятини на ринки третіх країн, стандарти якості дозволяють це робити. По свинині - це наступні кроки по виходу на ринки Європейського Союзу", - пояснила Микольська.

Заступник міністра також додала, що деякі країни готові продовжити торговельні стосунки з Україною навіть попри російські санкції.

"Як показав наш досвід роботи з Казахстаном, деякі країни Євразійського економічного союзу готові знімати обмеження проти українських товарів, запроваджені в Росії, як це сталося з частиною наших сирів", - додала Микольська.

Насамкінець урядовець зауважила, що, за оцінками Мінекономрозвитку, значна кількість товарів, які підпадають під російське ембарго, вже заборонені на території Російської Федерації рішенням фітосанітарних органів та існуючими технічними обмеженнями.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші