У Мін'юсті сказали, коли кошти Януковича повернуть в Україну

У Міністерстві юстиції України очікують якнайшвидшого створення офісу з пошуку, управління та повернення незаконно виведених з України активів
Depo.Гроші
19 вересня 2015 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це 19 вересня на брифінгу повідомила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Дуже важливим є ухвалення закону про офіс з пошуку, управління і повернення незаконно виведених із нашої країни активів. Цей модельний офіс було побудовано за прикладом Франції", - зазначила вона.

Вона пояснила, що це буде невеликий офіс, де працюють фахівці-фінансисти, які за допомогою комп'ютера шукають незаконно виведені активи за межами країни.

"І головне: ми вже знаємо, що в іншій країні десь є заарештовані мільярди Януковича. Але їх чомусь не повертають в Україну. Тому що вони не бачать у нас такої інституції, яка могла б управляти цими коштами до рішення суду", - зазначила Севостьянова.

За її словами, офіс зможе управляти такими коштами, наприклад, покласти ці кошти на рахунок у державний банк і до рішення суду відсотки від них ітимуть до держбюджету.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.