Мін`юст звинуватив Гордієнка у наклепі на Яценюка (ОНОВЛЕНО)

У Мін`юсті України назвали наклепом заяви екс-начальника Держфінінспекції Микола Гордієнка щодо корупції в уряді Яценюка
Depo.Гроші
8 квітня 2015 15:48
ФОТО: depo.ua
Мін`юст звинуватив Гордієнка у наклепі на Яценюка (ОНОВЛЕНО)
Мін`юст звинуватив Гордієнка у наклепі на Яценюка (ОНОВЛЕНО)

Про це сьогодні на засідання комітетів з питань правоохоронної діяльності та з питань протидії корупції заявила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова, передає кореспондент depo.ua.

"Усі ці заяви, які були зроблені паном Гордієнком, є наклепом. Те, що він у даному процесі не є самостійним субєктом, а є об`єктом у руках окремих сил, які бажають дестабілізувати ситуацію в країні", - заявила заступник міністра.

Вона також заявила, що рік роботи на посаді голови Держфінінспекції Гордієнко отримав від прем'єр-міністра Арсенія Яценюка близько 30 доручень, однак більшість із них не було виконано.

Зокрема, Севастьянова зазначила, що Гордієнко не виконав доручення прем'єра і не провів повноцінної перевірки держпідприємств "Антонов", "Укрспирт", ПАО "Київгаз", "Київводоканал".

За даними заступника міністра, Держфінінспекція під керівництвом Гордієнка провела фінансовий аудит лише 11 з 36 підприємств, які треба було перевірити невідкладно.

Так, не були проведені перевірки на таких підприємствах, як "Донецька залізниця", "Енергоринок", "Укрспецторг", "Укртранснафта", "Енергоатом", "Маріупольський порт", аеропорт "Бориспіль" тощо.

"Зазначені дії Гордієнка свідчать про неналежне виконання ним своїх посадових обов'язків, що могло завдати шкоди інтересам держави", - заявила Севастьянова.

У свою чергу, Гордієнко стверджує, що виконав всі доручення уряду, зокрема, щодо перевірки ДП "Антонов".

За його даними, в результаті перевірки на цьому підприємстві було виявлено збитків на 391 млн грн. "Цей акт ревізії направлений до ГПУ. Генпрокуратура направила наш акт до судових експертиз, які повністю підтвердили всю суму збитків", - заявив Гордієнко.

"Всі доручення уряду я виконав", - наголосив він.