У міліції перевіряють, чи належить їх шефу скандальний будинок під Києвом

Правоохоронці попросили землевпорядників надати інформацію про те, кому належить ділянка у селі Лісники Київської області, яку журналісти вважають власністю сім'ї заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря
Depo.Гроші
29 квітня 2015 16:22
ФОТО: depo.ua

Про це заявив начальник прес-служби ГУ МВС Київської області Микола Жукович, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Звертаємося до землевпорядників, кадастрового реєстру з запитом про те, за ким закріплена земельна ділянка", - сказав він.

За його словами, особи тих, хто вчора напав на журналістів в Лісниках, досі не встановлені.

У свою чергу журналіст телеканалу ZIK Денис Бігус повідомив, що має документальні підтвердження того, що будинок на указаній земельній ділянці належить саме сім'ї Чеботаря.

Нагадаємо, що йдеться про скандал, пов'язаний з побиттям журналістів біля будинку, де нібито живе заступник міністра МВС Сергій Чеботар. Кореспонденти стверджують, що їх побили, через намагання зняти сюжет про його життя у заповідній зоні.

Міліція вже порушила кримінальну справу за ч. 1 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) і ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває.

Однак  сам Чеборар заявив, що не має в селі Лісники будинку

"Ця інформація не відповідає дійсності. У мене немає будинку у селі Лісники Київської області. Все нерухоме майно внесено мною у декларацію. Іншої власності у мене немає. Обурений інформаційними провокаціями проти мене та моєї родини! Припиніть брехати та маніпулювати! Розумію бажання негідників дискредитувати команду міністерства, що взяла жорсткий курс на боротьбу з корупціонерами. Розумію, що заважаємо Льовочкіну та компанії, куплених і обслуговуючих їх політиків. Але майте ж совість!" - сказав Чеботар.