У маршрутках Києва посилять контроль за збором виручки

Комунальне підприємство (КП) «Київпастранс» з метою забезпечення повноти надходження виручки на автобусних маршрутах режиму маршрутного таксі впровадив пілотний проект автоматизованої системи підрахунку пасажирів, який полягає у комплексі електронних датчиків, розташованих у салоні рухомого складу
Depo.Гроші
2 квітня 2015 16:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили depo.ua у прес-службі КМДА.

За інформацією КП, впровадження вказаної системи, надає можливість не тільки контролювати збір виручки, кількість пасажирів у салоні, тривалість поїздки, а також надає можливість обробки та підготовки аналітичних даних у розрізі кожної рухомої одиниці, маршруту, автобусного парку в реальному часі та за даний період.

Як повідомляється, наразі, пілотний проект реалізовано у тестовому режимі на базі рухомого складу Автобусного парку №1, електронними датчиками обладнано 19 із 60 автобусів, які працюють на автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі.

Як зазначається, запровадження автоматизованої системи підрахунку кількості пасажирів, за короткий проміжок часу дозволило підняти збір виручки до 25%.

"Так, до впровадження системи підрахунку пасажирів, рівень збору виручки становив близько 102 тис. грн за один робочий день, а після впровадження системи збільшився до 128-130 тис. грн.", - йдеться у повідомленні.

За даними КМДА, "Київпастранс" планує впровадження автоматизованої системи підрахунку пасажирів у всіх автобусних парках підприємства.