У коханки Януковича знайшлася ще одна елітна квартира в Києві

У цивільної дружини екс-президента Віктора Януковича Любові Полєжай є ще одна елітна квартира на Оболонській набережній вартістю як мінімум півмільйона доларів
Depo.Гроші
10 лютого 2015 12:35
ФОТО: depo.ua
У коханки Януковича знайшлася ще одна елітна квартира в Києві
У коханки Януковича знайшлася ще одна елітна квартира в Києві

Про це свідчить виписка з Держреєстру речових прав на нерухоме майно, повідомляє depo.ua з посиланням на «Наші гроші».

Трикімнатна квартира загальною площею майже 150 квадратних метрів розташована в тому ж будинку, що і квартира самого Януковича - на Оболонській набережній, 15/5. Вартість шикарного житла оцінюють у більш ніж півмільйона доларів.

Право власності на нерухомість коханка Януковича оформила в лютому 2012 року, за договором купівлі-продажу. У березні 2013 року співвласницею квартири стала дочка Полєжай - Марія.

Останні зміни завірені нотаріусом Альоною Петрицькою. Згідно з документами, знайденими минулої зими в «Межигір'ї», вона в якості нотаріуса обслуговувала фірми межигірської групи.

На даний момент арешт на квартиру цивільної дружини Януковича не накладено.

Нагадаємо, на Оболонській набережній також був спа-салон, що належав Полєжай. Крім цього, вона будувала приватний будинок неподалік від «Межигір'я».

Як повідомляв depo.ua, минулої осені приватний будинок президента-втікача Віктора Януковича на Оболонській набережній переоформили на нового власника - Артура Хачатуровича Ростом'яна. Договір купівлі-продажу був укладений 2 жовтня 2014 року і посвідчений нотаріусом Альоною Петрицькою. Згідно з документами, знайденими минулої зими в «Межигір'ї», вона в якості нотаріуса обслуговувала фірми межигірської групи. Відомості про державну реєстрацію обтяжень відсутні, тобто арешт на це нерухоме майно не накладено.