У Луценка спростовують зняття арешту зі свердловин Злочевського

Поширена окремими ЗМІ інформація про нібито зняття арешту з так званих свердловин екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського є маніпуляцією
Depo.Гроші
2 вересня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це заявили в прес-службі Генеральної прокуратури України, передає depo.ua.

"Після вивчення ситуації стало зрозуміло, що арешт вуглеводнів, які видобувають, фактично зупиняє роботу газовидобувних підприємств, викликає спад обсягів видобутку українського газу. З огляду на сказане, а також те, що міжнародна компанія Burisma, яка працює в Україні, заявила про готовність співпрацювати з правоохоронними органами в рамках розслідування справи про ухилення від сплати податків, а також гарантувала виплату всіх встановлених експертизою недоїмок до державного бюджету, слідчі Генеральної прокуратури ухвалили рішення про можливість узгодження зняття арештів із вуглеводнів за умови збереження арешту на обладнання, яке забезпечить відшкодування імовірних несплачених сум у бюджет", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо,  2 серпня Апеляційний суд Києва зняв арешт із рахунків однієї з компаній газовидобувного холдингу Burisma, пов’язаного з колишнім міністром екології та природних ресурсів Миколи Злочевського.

1 вересня стало відомо, що суд скасував арешт свердловин компаній Злочевського у Дніпропетровській та Харківській областях.

Печерський райсуд Києва арештував рахунки трьох газодобувних компаній, що входять в групу Burisma Миколи Злочевського, на початку липня.  

За даними ГПУ, компанія не сплатила податків і завдала державі збитків на 1 млрд грн.

Під арешт потрапили рахунки ТОВ "Енерго-сервісна компанія" Еско-Північ", ТОВ "Парі", ТОВ "Перша українська газонафтова компанія". Арештовані були і понад 47 свердловин холдингу.

 Микола Злочевський обіймав посаду міністра екології з 2 липня 2010 по 20 квітня 2012 року в уряді Миколи Азарова. На  початку 2015 року екс-міністра оголосили в розшук за підозрою в незаконному збагаченні.

Більше економічн