У Кубіва скаржаться на десятимільярдні збитки від держпідприємств

Всього в 46 державних підприємствах сконцентровано 94% активів, якими володіє держава
Depo.Гроші
9 листопада 2016 18:00
ФОТО: depo.ua

Про це заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів на засіданні Кабінету міністрів, передає Depo.ua.

"У нас сьогодні налічується понад 3,5 тисячі державних підприємств, причому 46 найбільших державних підприємств складають 94% всіх активів", - уточнила Ковалів.

При цьому вона додала, що на ці ж компанії в 2015 року припало і 92% чистих збитків, які держава зазнала від управління належними йому підприємствами.

За словами заступника міністра, загальна вартість державних активів на цих підприємствах становить понад 1,5 трлн гривень (58,7 млрд доларів).

"Тобто, це величезні активи, якими сьогодні володіє держава. Решта 3500 підприємств - лише 6% вартості всіх активів", - зазначила Ковалів.

Крім того, прем'єр-міністр Володимир Гройсман уточнив, що в абсолютних показниках збитки державних підприємств за 2015 рік становили 64 млрд гривень.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що ті, хто паразитує на держпідприємствах,будуть зубами триматися,щоб не продати їх чесно

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.