У кримчан землю під Керченський міст відберуть примусово

Мінтранс Росії розробив спрощений порядок вилучення земель для будівництва Керченського мосту
Depo.Гроші
19 вересня 2014 11:19
ФОТО: depo.ua
У кримчан землю під Керченський міст відберуть примусово
У кримчан землю під Керченський міст відберуть примусово

Про це пише Крыминформ, передає ДеПо.

Законопроект «Про регулювання містобудівних та земельних відносин під час реалізації проекту будівництва транспортного переходу через Керченську протоку та підходів до нього з боку Краснодарського краю і Республіки Крим» передбачає спрощений порядок вилучення земель.

Спрощений порядок резервування земель під будівництво не вимагає письмової згоди власника. Законопроект передбачає спрощений порядок викупу земельних ділянок та надання нових земельних ділянок взамін вилучених. Виплати повинен проводити замовник проекту - Росавтодор.

За відсутності документів на нерухомість або земельні ділянки підставою для реєстрації власності вважається реєстрація громадянина.

Підставою для отримання дозволів на будівництво транспортного переходу є рішення про затвердження проектної документації.

Для резервування земель у зонах особливого екологічного режиму або наданих для потреб оборони та безпеки вимагається додаткова згода уповноваженого федерального органу виконавчої влади. Однак якщо узгодження протягом встановленого строку не отримане, землі вважаються узгодженими.

«Прийняття проекту федерального закону гостро необхідне для скорочення термінів юридичного оформлення майданчиків для будівництва транспортного переходу через Керченську протоку та підходів до нього з боку Краснодарського краю і Республіки Крим, своєчасного їхнього звільнення в цілях дотримання циклів дорожньо-будівельних робіт», - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Раніше міністр транспорту РФ Максим Соколов доповідав президенту РФ Володимиру Путіну про початок підготовчих робіт до будівництва суміщеного автомобільно-залізничного транспортного переходу через Керченську протоку. Загальна довжина транспортного переходу складе 19 км.