У Криму розтринькали резервний фонд на "блекаут" та свиней

В окупованому Криму витратили більшу частину резервного фонду
Depo.Гроші
9 вересня 2016 11:33
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла підконтрольний Росії міністр фінансів Криму Ірина Ківік, передає depo.ua з посиланням на "Крим.реалії".

Основні витрати були пов'язані з ліквідацією наслідків блекауту, на ці цілі витратили майже 70 мільйонів фінансового запасу Криму. Всього з початку року на різного роду компенсації пішло більше 160 мільйонів рублів.

"Фактично використали понад 160 мільйонів з резервного фонду. По-перше, понад 69 мільйонів рублів було направлено на ліквідацію наслідків блекауту. По-друге, у нас була африканська чума свиней - 88 мільйонів було направлено на те, щоб люди не постраждали і отримали гроші за цих уражених свиней. На допомогу сім'ям загиблих і постраждалих в аварії на трасі Алушта-Судак-Феодосія 2,8 мільйона виплачено. У нас також хвороба Ньюкасла у птиці була - теж 500 тисяч виплачено. Була загроза НС з водозабезпечення Керчі, Феодосії та Ленінського району - ми компенсували витрати електроенергії насосними установками Ніжинського і Просторненского водозаборів - 5,7 мільйонів", - пояснила Ківік.

Вона зазначила, що залишок резервного фонду Криму станом на 1 вересня становить 84 мільйони рублів. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.