У Криму дешевші українські продукти заміняють дорогими російськими

У Севастополі продовжують зникати дешеві українські продовольчі товари. Їх змінили більш дорогі продукти з Росії
Depo.Гроші
15 квітня 2015 13:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють "Крим. Реалії" з посиланням на місцевих мешканців.

За їх словами, спочатку в магазинах майже повністю пропала українська молочна продукція, за винятком деяких видів сирів, які ще можна знайти в крамницях, що підтримують зв'язок з материком.

"У даний час швидкопсувних українських молочних товарів в місцевих магазинах вже не видно: постачальники "імпортозамінюють" українську молочну продукцію кримською і краснодарською, які за цінами вище", - розповідають севастопольці.

Чоловіки-покупці звертають увагу на те, що в квітні в севастопольських магазинах початок пропадати та недороге українське пиво.

За словами 50-річного Володимира, який проживає в севастопольському мікрорайоні Льотчики, ще недавно українське пиво "Чернігівське" та деякі інших дешеві сорти цього напою вільно продавалися в Севастополі по 70-75 рублів за літрову пляшку. 

Тепер же в севастопольських магазинах пропонують в основному різні сорти краснодарського пива за ціною 100-120 рублів за літр і вище.

В цілому покупці-чоловіки відзначають, що російське спиртне, зокрема горілка, виявилося істотно дорожче українського: дешеві сорти російської горілки приблизно в півтора рази дорожче подібних за якістю сортів української.

У севастопольських магазинах поки ще можна знайти крупи українських виробників (рис, пшоно, гречка, вівсянка), мінеральну воду ("Моршинська", "Прозора", "Поляна квасова"), а на ринку - херсонські яблука.

Раніше в Севастополі стали відчувати дефіцит в дешевих українських ліках. Місцеві жителі змушені шукати російські аналоги, які, як правило, або коштують дорожче, або взагалі відсутні.