У комітеті Ради схвалили продовження мораторію на продаж землі

Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин підтримав проект закону про внесення змін до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення"
Depo.Гроші
6 жовтня 2016 16:13
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення ухвалене сьогодні на засіданні комітету і підтримано 17 нардепами, повідомив голова Комітету Олександр Бакуменко, передає Depo.ua.

"Проектом акта передбачається внести зміни до пунктів 14 і 15 розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України і продовжити дію мораторію на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення до врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2018", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Автори документа – народні депутати Олег Ляшко, Максим Бурбак, Ярослав Москаленко, Олег Березюк та Ігор Гринів.

Нагадаємо, що закон про мораторій на  продаж землі чинний до кінця 2016 року. Радикальна партія і "Батьківщина" звинуватили владу у підготовці розпродажу землі. Водночас прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв не запроваджувати ринок землі без суспільного обговорення і нівелювання ризиків, що угіддя скуплять лише найбагатші

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші