У Коломойського підтвердили: київський «Океан-Плаза» відберуть у росіян

Заступник дніпропетровського губернатора Ігоря Коломойського Борис Філатов підтвердив інформацію про те, що київський ТЦ «Океан-Плаза» хочуть відібрати у російських власників
Depo.Гроші
2 жовтня 2014 11:42
ФОТО: depo.ua
У Коломойського підтвердили: київський «Океан-Плаза» відберуть у росіян
У Коломойського підтвердили: київський «Океан-Плаза» відберуть у росіян

Зокрема, Філатов на своїй сторінці у Facebook підтвердив, що інший зам дніпропетровського губернатора Геннадій Корбан телефонував директору торгового центру «Океан-Плаза» в Києві і запропонував йому «здаватися», передає ДеПо.

«Підтверджую. Цей дзвінок був. Більше того, дзвінками справа не закінчиться. Поки рашистські окупанти грабуватимуть нашу землю, а наш уряд мовчатиме, то ми не заспокоїмося. Посудіть самі. В окупованому Криму рашисти конфіскували ВСЮ нашу власність. Мою, Гени, Ігоря. За те, що ми воюємо за СВОЮ країну, а не тихенько, як Фірташ та інші покидьки, домовляємося з окупантами», - написав він.

За його словами, уряд мовчить, силовики не діють, а вся державна машина закриває очі на те, що величезна частина вітчизняної економіки належить країні-агресору.

«Російські бляді, ми знайдемо, де і коли з вас отримати. Бійтеся. Ви ж знаєте наші таланти», - додав він.

Нагадаємо, так звана Державна рада Криму у вересні націоналізувала майно Коломойського на території невизнаної республіки.