У Києві знову подорожчали маршрутки (СПИСОК МАРШРУТІВ)

Відсьогодні, 28 листопада, підприємство "Київпастранс" підвищило на 0,5-1 грн вартість проїзду на 14 столичних маршрутах
Depo.Гроші
28 листопада 2015 10:04
ФОТО: depo.ua

Відтепер квитки коштуватимуть 4-5 грн, повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.

 "На сьогодні в тарифах на багатьох маршрутах режиму маршрутного таксі КП "Київпастранс" відсутня складова оновлення рухомого складу. На маршрутах з тарифами 3-4 грн (залежно від довжини маршруту) підприємство працює на межі рентабельності. На відміну від приватних перевізників, які підвищили ціни в березні поточного року, наше підприємство на зазначених маршрутах утримує по суті соціальні тарифи. Такий стан призводить до відсутності коштів на відновлення рухомого складу, і КП "Київпастранс" може поступово втратити позиції на ринку пасажирських перевезень у режимі маршрутного таксі. Робота автобусів режиму маршрутного таксі дає підприємству змогу частково компенсувати збитки від обслуговування автобусних маршрутів звичайного режиму за регульованими тарифами та забезпеченням пільгових перевезень у повному обсязі", – пояснили в "Київпастрансі".


Нові тарифи на окремих автобусних маршрутах загального користування режиму маршрутного таксі, які обслуговує КП "Київпастранс":

У Києві знову подорожчали маршрутки (СПИСОК МАРШРУТІВ) - фото 1

Нагадаємо, ціни на проїд в столичних маршрутках піднімали наприкінці 2014 року та на початку 2015-го.

 

Читайте також: Кличко не втримався від спокуси заробити на маршрутках

Більше економічних новин