У керівництві "Укроборонпрому" з`явиться "варяг"

Державний концерн "Укроборонпром" планує ввести у вищу керівну ланку іноземного топ-менеджера
Depo.Гроші
21 серпня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua

Про це заявив на робочій нараді генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов, передає depo.ua з посиланням на прес-службу концерну.

"Сьогодні концерн вибрав шлях розвитку - європейські ринки і співпраця з НАТО - і суворо дотримується цієї стратегії. Для цього ми потребуємо ефективного менеджера з успішним досвідом роботи безпосередньо в компаніях західної формації", - повідомив глава "Укроборонпрому".

За його словами, результат річної роботи нинішнього керівного складу концерну є реальною підставою для еволюції виробничого об'єднання "Укроборонпром" в сучасну компанію, яка буде працювати за кращими стандартами менеджменту. Новий менеджер повинен буде впроваджувати європейські практики в управлінні концерном, сприяти переходу підприємств до виробництва ОВТ за стандартами НАТО і розширенню промислової кооперації із західними партнерами.

"Зараз наші підприємства вийшли на новий рівень виробництва. З цим виникають кардинально нові можливості і кардинально нові виклики. Тому посилення управлінської команди - це крок, адекватний вимогам часу. Тим більше ми активізували пошук іноземних інвесторів для модернізації наших підприємств - і нам потрібно говорити однією мовою з ними", - додав Роман Романов.

Нагадаємо, "Укроборонпром" увійшов до топ-100 найбільших оборонних компаній світу.

Більше економічних новин читайте у розділі Гроші.depo.ua.