У Херсоні викрили незаконний експорт зерна на майже 15 млн грн

У Херсоні співробітники податкової міліції спільно з працівниками митниці та прикордонниками припинили спробу незаконного експорту зерна від імені фіктивного підприємства
Depo.Гроші
3 вересня 2016 19:00
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав заступник голови Державної фіскальної служби України (ДФС) Сергій Білан, передає depo.ua.

"В ході операції "Кордон-2016" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що підприємство, зареєстроване в Києві, має намір експортувати партію сільгосппродукції. В результаті проведеної перевірки з'ясувалося, що у податковій звітності дана компанія не відобразила придбання або вирощування сільгосппродукції, що свідчить про експорт неврахованого товару", - сказано в повідомленні.

Було встановлено, що директор вказаного підприємства за адресою реєстрації не проживає і не може здійснювати діяльність як керівника фірми.

В результаті проведеного обшуку в місті Херсон було виявлено та вилучено 4,2 тисячі тонн зерна ячменю вартістю 14,7 млн гривень, документи складського обліку, доручення на навантаження, товарно-транспортні накладні.

Слідство триває.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші