У Гройсмана обіцяють ліквідувати "вагонний рекет"

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що відомство не допустить існування практики вимагання грошей за вагони з боку "Укрзалізниці"
Depo.Гроші
5 жовтня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua

Про це він написав в "Фейсбуці", передає Depo.ua.

Зокрема, Омелян повідомив про домовленість з керівництвом "Укрзалізниці" провести зустріч між представниками МІУ, УЗ, зерновими асоціаціями, найбільшими металургами, експедиторами і експортерами.

Міністр очікує, що на зустрічі УЗ запропонує справедливий і прозорий механізм розподілу рухомого складу, виходячи з його наявності та мінімальних потреб споживачів.

"Ми не дозволимо повернутися ганебній практиці вимагання грошей за вагони, як би цього комусь не хотілося", - написав Омелян.

У серпні голова правління УЗ Войцех Балчун заявляв, що компанія має намір автоматизувати систему розподілу вантажних вагонів в найближчі місяці.

Місяцем пізніше заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов повідомив, що дефіцит вантажного вагонного парку ПАТ "Укрзалізниця" складає 9 тис. Вагонів.

З урахуванням списань старих вагонів і динаміки вантажної бази, за прогнозами ЦТС-Консалтинг, до кінця 2017 року дефіцит в наймасовішому сегменті - піввагонів - складе близько 8-10 тис. вагонів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші