У Гонтаревої терміново пояснили стан "Приватбанку" після тривожних заяв Данилюка

У Національному банку України заявляють, що ліквідність "Приватбанку" на задовільному рівні
Depo.Гроші
24 травня 2016 10:21
ФОТО: depo.ua

Так, у 2014 році Приватбанк пройшов стрес-тестування та виконав всі необхідні умови для подальшої роботи. За результатами цієї діагностики капітал банку збільшено на 8,2 млрд грн, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу регулятора.

Банк погодив з Національним банком план рекапіталізації, який розрахований на три роки, і активно працює над його реалізацією.

"Це комплексна програма, яка включає реструктуризацію кредитів, наданих НБУ, покращення якості кредитного портфеля, в тому числі і за рахунок прийняття додаткового забезпечення за кредитами, збільшення капіталу банку як за рахунок додаткових внесків акціонерів, так і за рахунок конвертації субординованого боргу в капітал 1 рівня, приведення пруденційних показників банку до нормативного значення", - повідомляє НБУ.

У регуляторі запевняють, що грошей у цього банку достатньо.

"Нацбанк здійснює постійний моніторинг діяльності банку в цілому та контроль за виконанням програми рекапіталізації зокрема. Стан ліквідності банку задовільний, на сьогодні Приватбанк має найбільший у системі залишок коштів у касах і банкоматах - близько 9 млрд грн, на коррахунку - близько 2,3 млрд грн", - наголосили в прес-службі.

Нагадаємо, що вчора міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що
у "Приватбанку" існують системні проблеми.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші