У Гонтаревої розповіли про партнерство з банкіром Путіна

Глава Національного банку Валерія Гонтарева стверджує, що з моменту продажу своєї частки в інвестгрупі ICU в 2014 році не пов'язана з бізнесом компанії
Depo.Гроші
4 квітня 2016 15:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-служба НБУ, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна"

"Глава НБУ продала свою частину акцій компанії в червні 2014 року і з того часу жодного стосунку до цієї компанії не має", – повідомила прес-служба.

У прес-службі регулятора додали, що структура власності ICU була розкрита ще на початку 2014 року, в структурі власності банку "Авангард".

Нагадаємо, що раніще ЗМІ повідомили, що у 2014 році перед тим, як очолити НБУ, Гонтарева продала свою частку акцій ICU, перший транш від продажу якої вона отримала в 2014 році.

Як повідомляється в її декларації про доходи за 2015 рік, в минулому році вона отримала другий транш від продажу своєї частини акцій ICU в розмірі 23,516 млн грн.

Довідка: Група ICU створена в червні 2006 року, надає послуги по торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування.

До її складу входять ТОВ "Інвестиційний капітал Україна", КУА "Інвестиційний капітал Україна", банк "Авангард" і КУА-АПФ "Тройка Діалог Україна" (всі – Київ).
Після призначення головою НБУ Гонтарева продала свою частку в ICU, а основними партнерами групи залишилися Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко з частками 41,7%, а також Олександр Вальчишен і Володимир Демчишин, який очолює Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, яким належить відповідно 6,58% і 9,99%.

Читайте також: Скандал з офшорами в Панамі (ХРОНІКА)

Більше економічних новин читайте на