У Гонтаревої пояснили, як тепер отримувати грошові перекази з Росії

Після набуття чинності рішення РНБО про припинення в Україні діяльності платіжних систем Росії грошові потоки будуть перенаправлені через платіжні системи, створені під юрисдикцією інших країн
Depo.Гроші
19 жовтня 2016 12:54
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції заявила начальник управління оверсайту платіжних систем НБУ Олена Махаєва, передає Depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Грошові потоки будуть перенаправлені і будуть надходити в Україну через інші системи переказу коштів, у тому числі з Росії", - заявила Махаєва. За її словами, Нацбанк вже підготував роз'яснення і телеграми для всіх банків-учасників з повідомленням про рішення РНБО про припинення діяльності російських платіжних систем в Україні.

"Вони (українські банки - ред.) завершать свої взаєморозрахунки відповідно зі своїми договорами, і я не пам'ятаю, щоб там були передбачені якісь штрафи ... У програмі Нацбанку не зазначено строк, у який будуть завершені взаєморозрахунки, тобто кожен банк-учасник це буде вирішувати сам, він повинен зупинити прийом переказів і завершити розрахунки в звичайному режимі згідно з договором ", - додала Махаєва.

Після припинення діяльності російських платіжних систем, в Україні залишаться ще 12 систем, створених в юрисдикції інших країн.

Нагадаємо, 18 жовтня, Україна заборонила діяльність всіх російських платіжних систем.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.