У Гонтаревої дозволили брату Назарбаєва купити півбанку

Національний банк України дозволив брату президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва Болату Назарбаєву купити 50% акцій ПАТ "Євробанк"
Depo.Гроші
20 травня 2016 15:14
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення ухвалене Комітетом з питань нагляду і регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем Нацбанку від 18 травня 2016 року № 247, повідомляє depo.ua з повідомленні регулятора.

Назарбаєв має намір придбати конкретний пакет акцій – той, який станом на 20 травня 2015 року належить ТОВ "Консалтингова фірма "Фінанс аналіт сервіс".

Кінцевим власником фірми, за даними НБУ, є власник "Фідобанку" Олександр Одарич. Таким чином, після продажу зазначеного пакета Одарич вийде зі складу власників "Євробанку".

Що стосується другої половини акцій, вона залишається у власності ТОВ "Консалтингова фірма "Маркетингові технології", власником якої є Вадим Пушкарьов - колишній керівник української філії російського державного банку ВТБ.

Нагадаємо, що за даними Нацбанка, на другу частину акцій теж є покупець - громадянин Казахстану. Його пакет документів знаходиться зараз на розгляді, однак рішення ще не ухвалене.

Станом на 1 квітня 2016 року ПАТ "Євробанк" знаходиться на 47 місці в рейтингу українських банків за обсягом активів (1,7 млрд дол.).

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші