У Гонтаревої чекають на збільшення депозитів

Національний банк України на фоні відновлення довіри населення та бізнесу до банківського сектору очікує на прискорення притоку гривневих вкладів до банків у наступних кварталах
Depo.Гроші
6 жовтня 2016 17:21
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.ua з посиланням на прес-службу НБУ.

"У наступних кварталах НБУ очікує на прискорення притоку гривневих вкладів до банків завдяки поступовому відновленню довіри населення та бізнесу до банківського сектору. Водночас триватиме зниження ставок за депозитами", - кажуть у НБУ.

У відомстві наголошують, що за 8 місяців 2016 року кошти населення у платоспроможних банках зросли на 4,8% у національній валюті та 1,9% в іноземній валюті. Разом з тим ставки за вкладами у гривні протягом звітного періоду знижувалися паралельно з переглядом НБУ облікової ставки, яку знижено з 22% на початку року до 15% станом на 16 вересня.

Окрім цього, приплив коштів населення та бізнесу дозволив платоспроможним банкам повернути Національному банку у січні-серпні 22 млрд грн заборгованості за стабілізаційними кредитами та рефінансування (за основною сумою, без урахування нарахованих відсотків).

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші