У "Газпромі" пояснили, чому проігнорували слухання "монопольної" справи в АМКУ

Російський "Газпром" надіслав офіційного листа в Антимонопольний комітет України, в якому пояснив причини відсутності його представників на засіданні АМКУ в справі про зловживання монопольним становищем
Depo.Гроші
15 січня 2016 15:32
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила перший заступник голови Антимонопольного комітету Марія Ніжнік, передає depo.ua.

"Було отримано лист від ПАТ "Газпром", в якому підприємство повідомило, що воно не вбачає підстав для розгляду справи в АМКУ, оскільки "Газпром" не здійснює жодної діяльності на території України, а всі питання щодо контрактних зобов`язань мають розглядатися в Арбітражному суді Стокгольма. Комітет з цим не погоджується. Послуга з транзиту надається на території України", - повідомила Ніжнік.

При цьому вона зазначила, що якщо представники "Газпрому" не прибудуть на засідання АМКУ 22 січня, то існує висока ймовірність, що рішення буде прийнято без них.

Нагадаємо, 14 січня представники "Газпрому" не прибули в АМКУ на перші слухання у справі про зловживання монопольним становищем на ринку надання послуг з транзиту природного газу в період з 2009-2015 роки.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Мітки: Газпром, АМКУ