У Франції у справі ЮКОСа заарештували російське майно на 1 млрд євро

Колишні мажоритарні акціонери ЮКОСа, які домагаються стягнення з Росії $50 млрд за рішенням третейського суду в Гаазі, назвали вартість російського майна, арештованого у Франції в рахунок цього боргу
Depo.Гроші
22 лютого 2016 21:17
ФОТО: depo.ua

За інформацією GML - холдингової компанії, що представляє колишніх акціонерів ЮКОСа, вартість заарештованих активів становить €1 млрд, передає depo.ua із посиланням на РБК.

Серед цих активів - гроші, які зберігаються на рахунку у французькій дочірній компанії ВТБ в інтересах МІА Росія сьогодні і ФГУП Госзагрансобственность, що керує російським держмайном за кордоном. Суми, що заблоковані на рахунках, не розкриваються.

Під арештом також перебуває заборгованість французького супутникового оператора Eutelsat перед ФГУП Космічний зв'язок і більше 3% акцій Eutelsat, що належать Космічного зв'язку.

Повідомлялося також, що у "справі ЮКОСа" арештовані платежі французьких компаній Arianespace, Eutelsat та Air France, що належать їхнім російським контрагентам. Цю інформацію підтвердив Мін'юст РФ, зазначає видання.

Крім того, акціонери ЮКОСа намагаються поширити стягнення на фінансові гарантії, надані банком Societe Generale Рособоронекспорту через розірвання контракту на постачання кораблів-вертольотоносців типу Містраль.

Раніше повідомлялося, що Росія де-факто відмовилася платити акціонерам ЮКОСа компенсацію за рішенням ЄСПЛ.

У травні 2015 року повідомлялося, що суди країн Заходу почали конфісковувати зарубіжні активи Російської Федерації для забезпечення виплат акціонерам незаконно націоналізованого ЮКОСа.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.