У Фонді соцстрахування вкрали 30 млн грн - на "оздоровлення"

Співробітники Служби безпеки України спільно з Державною фінансовою службою України викрили посадовців Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, які створили механізм привласнення бюджетних коштів на суму понад 30 млн грн
Depo.Гроші
20 серпня 2015 11:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-центр СБУ.

"За результатами проведення торгів на оздоровчі послуги впродовж 2014 року Фондом було виплачено 44,8 млн грн. Частину цих коштів, на підставі удаваних договорів, перераховано на фіктивні фірми, знято готівкою та поділено між учасниками злочинної схеми", - пояснили в спецслужбі.

Відкрито кримінальне провадження за фактами ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах, фіктивного підприємництва, відмивання доходів, розтрати майна тощо.

"Директорам та засновникам підприємств, на рахунки яких перераховувалися кошти з Фонду, оголошено про підозри. Засновнику одного з підприємств вже винесено обвинувальний вирок", - розповіли в СБУ.

За рішенням суду проводиться судово-економічна експертиза фінансово-господарської діяльності підприємств, що брали участь у злочинній схемі. Після винесення судових вироків незаконно привласнені кошти будуть повернуті до Державного бюджету.

Останні новини про боротьбу з економічними злочинами читайте в рубриці Гроші.depo.ua.