У Fitch спрогнозували, коли Україні спишуть борги

Україна завершить реструктуризацію суверенних зовнішніх облігацій до настання строків виплат за єврооблігаціями на 500 млн дол. 23 вересня і другого перегляду програми з Міжнародним валютним фондом, також наміченого на вересень
Depo.Гроші
10 серпня 2015 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у звіті міжнародного рейтингового агентства Fitch, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Агентство нагадує, що в разі непроведення своєчасної реструктуризації, Україна може оголосити мораторій на обслуговування зовнішнього боргу за єврооблігаціями.

Також Fitch відзначає, що класифікуватиме реструктуризацію як обмін проблемних зобов'язань, у зв'язку з чим планує знизити довгостроковий рейтинг України в іноземній валюті до рівня «C» в разі оголошення про укладення угоди з кредиторами.

Агентство наголошує, що Україна продовжує обслуговувати зовнішні та внутрішні зобов'язання, і 24 липня провела купонні виплати на суму 120 млн дол. за єврооблігаціями з погашенням у 2017 році.

Fitch нагадує, що угода про реструктуризацію з власниками облігацій є умовою програми розширеного фінансування МВФ, що передбачає фінансування нашої країни фондом на 17,5 млрд дол. і двосторонню і багатосторонню підтримку, включаючи допомогу від ЄС і Світового банку.

Нагадаємо, Міжнародне рейтингове агентство Fitch у липні спрогнозувало падіння економіки України за підсумками 2015 року на рівні 9%.

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua