У Fitch cказали, коли Україна отримає $1,7 млрд від МВФ

Україна в разі відновлення співпраці з МВФ може отримати третій транш кредиту за програмою EFF обсягом у липні цього року
Depo.Гроші
16 травня 2016 15:10
ФОТО: depo.ua

Відповідне припущення висловили фінансисти міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Fitch очікує, що новий уряд України, обрання якого дозволило подолати політичну кризу в країні, повернеться до плану реформ, що забезпечить отримання третього траншу кредиту від МВФ обсягом 1,7 млрд дол. уже на початку третього кварталу року (в липні - ред ), - зазначається у повідомленні. - Водночас варто визнати, що коаліція, котра затвердила нинішній склад уряду, є дуже нестійкою. У зв'язку з цим Fitch не виключає, що реформи можуть виявитися ситуативними, а це може призвести до подальших затримок фінансування з боку МВФ".

Програму EFF - із використанням розширеного фінансування - було затверджено в березні 2015 року. Перші два транші загальним обсягом 6,7 млрд дол. Україна отримала в березні та липні минулого року. Третій транш кредиту обсягом 1,7 млрд дол. Україна розраховувала отримати восени 2015 року, проте через низку обставин, переважно політичного спрямування, рішення про виділення грошей так і не було ухвалено.

Раніше Fitch зазначало, що за умови проведення реформ, Україна може отримати від МВФ до кінця року 5,2 млрд дол., що прописано в розкладі виділення коштів, затвердженому за програмою EFF. Разом із тим, низка експертів сумніваються в тому, що Україна отримає більше одного кредитного траншу цього року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Мітки: МВФ, транш, Fitch