У Донецьку закрили завод холодильників "Норд"

Найбільший український виробник холодильної техніки ПАТ "Норд", виробничі потужності якого розташовані в окупованому Донецьку, повністю зупиняє свою роботу і консервує виробництво
Depo.Гроші
28 липня 2016 08:23
ФОТО: depo.ua
У Донецьку закрили завод холодильників "Норд"
У Донецьку закрили завод холодильників "Норд"

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на офіційне повідомлення наглядової ради "Норд", передає depo.ua.

Відповідне рішення було прийнято ще 11 липня у зв'язку з неможливістю вести виробничу діяльність в умовах, що склалися.

"В умовах, коли ПАТ "Норд" не тільки не контролює, але навіть не може передбачити визначальні для нормального функціонування чинники, виробнича діяльність неможлива; єдиним раціональним фактором є консервація основних засобів на виробничому майданчику в Донецьку", - йдеться в повідомленні.

Збори акціонерів 22 квітня визначили, що продовжувати виробничу діяльність буде можливо тільки в разі забезпечення її безперебійності, що в значній мірі залежить від оперативного виконання логістичних процесів з ввезення матеріалів і вивезення готової продукції, а також в разі рентабельної діяльності і виконання прийнятого плану на травень, червень і липень. Однак за результатами травня й червня збиток від госпдіяльності склав 7,83 млн грн, проблеми з логістикою не були вирішені, що не дозволило вести регулярну і планово-прогнозовану роботу з випуску побутової техніки. У 2015 році "Норд" випустив 162,781 тис. холодильників і морозильників і реалізував 162,827 тис., що відповідно на 52,1% і 52,3% менше аналогічних показників 2014 року.

ПАТ "Норд" належить колишньому народному депутату від Партії регіонів Валентину Ландіку, а також його сину Андрію Ландіку. У 2013 році Ландіки активно виступали проти підписання асоціації з ЄС і змушували співробітників свого підприємства виходити на мітинги Партії регіонів на підтримку вступу України в Митний союз, оскільки завод насамперед працював на російський ринок.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Мітки: Донецьк, Норд