У Донецьку з'явилися "мультивалютні" цінники

Сьогодні у торгових мережах Донецька з'явилися подвійні цінники, у відповідності з якими здійснити розрахунки за придбані товари можна як в українській гривні, так і російських рублях
Depo.Гроші
25 березня 2015 17:07
ФОТО: depo.ua

Як повідомляють представники торгових мереж, зроблено це відповідно до "указу глави "ДНР" про створення мультивалютної зони в "республіці", який набув чинності в середу, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

У самих магазинах розміщено інформацію з валютним курсом, встановленим на поточну дату, так званим, "центральним республіканським банком "ДНР".

Продавці в магазинах підтверджують можливість здійснення оплати за товари в рублях, водночас визнають, що в цьому випадку здачу покупцям змушені давати в гривні через відсутність достатньої кількості рублевої маси.

Подвійні цінники в середу з'явилися також і на значній кількості автозаправних станцій Донецька.

При цьому в пунктах обміну валют міста донеччани часто стикаються з дефіцитом російської валюти через збільшений попит населення.

За одну тисячу російських рублів на сьогоднішній день в обмінних пунктах Донецька просять 500 грн., водночас купують російську валюту за курсом 40 грн/100 руб.