У Держкосмосі кажуть, що не підписували контракт на постачання двигунів для Boeing

Делегація Державного космічного агенства України у США не підписувала контракти на постачання українських двигунів та ракетоносіїв компанії Boeing
Depo.Гроші
10 вересня 2015 14:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили  у Держкосмосі (ДКАУ), передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Глава космічного агенства повернувся з відрядження. Поки точно відомо, що ніяких контрактів під час цьому зустрічі підписано не було. Інших подробиць поки невідомо. Був підписаний тільки меморандум про порозуміння", - прокоментували в агентстві інформацію в українських ЗМІ про підписання контрактів на постачання Boeing двигунів і ракетоносіїв українського виробництва.При цьому, в агентстві відзначили, що переговори про співпрацю з американськими компаніями ведуться вже не перший рік.

Нагадаємо, 1 вересня 2015 року відбувся візит української делегації в США ДКАУ. Під час візиту українська сторона провела переговори з представниками провідних компаній космічної промисловості США, зокрема "Orbital ATK" і "Boeing".

Пізніше в українських ЗМІ з'явилася інформація, що компанія Boeing буде закуповувати двигуни та ракетоносії в українських підприємств КБ "Південне" та "Південмаш".

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.