У Демчишина вже "замахнулися" на вугілля з Австралії

ПАТ "Центренерго" і Міненерговугілля розглядають питання закупівлі вугілля з Австралії
Depo.Гроші
11 лютого 2016 16:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив журналістам директор Трипільської теплоелектростанції Петро Кравець, передає depo.ua з посиланням на "Европейську правду".

"Компанія на сьогодні разом з міністерством розглядає питання підписання контракту із закупівлі вугілля в Австралії", - сказав він.

Кравець уточнив, що процедура закупівлі є тривалою і випадку досягнення домовленості фізичні поставки будуть здійснюватися вже до наступного опалювального сезону.

Він також повідомив, що напередодні Трипільська ТЕС отримала першу частину вугілля, який прибув в порт "Південний" з ПАР.

"Перша партія вугілля вчора була вагонами (43 вагони) доставлена на Трипільську ТЕС", - сказав він.

Директор ТЕС зазначив, що вартість вугілля з ПАР - 56 доларів (в порту). Якість палива з ПАР повністю задовольняє вимоги станції.

"І африканський вугілля і донбаський підходять для нашої станції ... З Донбасу ми отримували вугілля калорійністю від 3700 Ккал (шлам) до 5700 Ккал, в середньому - від 5400 до 5700 Ккал. При цьому калорійність африканського вугілля 5200-5400 Ккал. Перша партія в 190 тис. тонн вугілля з ПАР (отримана ще за контрактом "Укрінтеренерго") - там середня калорійність вийшла 5070 Ккал ", - сказав він.

Кравець підкреслив, що вартість вугілля з ПАР дозволяє станції працювати рентабельно.

"Ціна, за якою ми закуповуємо вугілля з ПАР дозволяє нам працювати прибутково, рентабельно", - резюмував керівник Трипільської ТЕС.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші