У Бахматюка заявили, що НБУ говорить неправду про арешт його майна

Поширена Національним банком України інформація про накладення арешту на майно бенефіціара банку "Фінансова ініціатива" Олега Бахматюка на суму в 4 млрд грн не відповідає дійсності
Depo.Гроші
19 травня 2016 10:05
ФОТО: depo.ua

Про це заявляє прес-служба бізнесмена, який також є мажоритарієм найбільшого за розмірами земельного банку агрохолдингу країни "Укрлендфармінг", передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Сума позову, щодо якого було винесено постанову про забезпечення в суді першої інстанції Печерського районного суду в Києві, становить 135 млн 863 тис. 13 грн 70 коп. Дану постанову вважаємо незаконною, і будемо оскаржувати її в суді", – йдеться в коментарі прес-служби.

За даними видання, раніше НБУ повідомив, що Печерський райсуд Києва 12 травня наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно Бахматюка в рамках позову Нацбанку про стягнення заборгованості за наданим банку в 2014 році стабілізаційного кредиту на 4 млрд грн. В якості застав було прийнято майно і майнові права юридичних осіб. При цьому Бахматюк виступив фінансовим поручителем по цих кредитах.

НБУ нагадує, що 23 червня 2015 року відніс банк "Фінансова ініціатива" до неплатоспроможних.

АТ "Комерційний банк "Фінансова ініціатива" заснований у 2005 році. Його 100-відсотковимвим бенефіціаром на березень 2015 року через Quickcom Limited і ТОВ "Інвест-Сервіс" був Олег Бахматюк, який також є найбільшим акціонером VAB Банку, рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію якого НБУ прийняв 20 березня 2015 року.

Наголошується, що згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2015 року за розміром активів (19,18 млрд грн) банк "Фінансова ініціатива" займав 16-е місце серед 133 українських банків.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші