У Ахметова погрожують міжнародними судами через "Дніпроенерго"

Холдинг "ДТЕК" Ріната Ахметова заявляє про намір відстоювати свої інтереси в міжнародних судах у разі визнання незаконної купівлі "Дніпроенерго"
Depo.Гроші
8 квітня 2015 12:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на заяву компанії, опубліковану на її сторінці у "Фейсбуці".

"У разі потреби ДТЕК вживатиме усіх заходів для захисту своїх прав і законних інтересів як інвестора, включаючи звернення в міжнародні судові інстанції", - йдеться повідомленні.

ДТЕК не бачить підстав для перегляду результатів приватизації акцій "Дніпроенерго" і вважає її законною, ціну - ринковою, а умови приватизації - конкурентними.

"На цей момент ДТЕК не отримував жодних повідомлень про порушення або судові позови від імені Генеральної прокуратури України", - йдеться у заяві.

У ДТЕК називають такі дії "спробою реприватизації і тиском на інвестора". Там вважають, що за організацію приватизаційних процедур відповідальні органи влади, а не компанія.

ДТЕК також заявляє, що в 2012-2015 інвестував у розвиток "Дніпроенерго" 1,8 млрд грн. Кошти нібито пішли на модернізацію 4 енергоблоків, включаючи заміну електрофільтрів.

Як повідомляв depo.ua, учора в Генпрокуратурі заявили, що просять суд визнати незаконною приватизацію ПАТ "Дніпроенерго", ПАТ "Закарпаттяобленерго" та ПАТ "Донбасенерго"