У Ахметова хочуть забрати шахту

Компанія "Центренерго" просить суд визнати недійсним договір концесії між Міністерством енергетики та компанією ДТЕК Ріната Ахметова
Depo.Гроші
13 жовтня 2015 09:50
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться матеріалах справи, опублікованого в Державному реєстрі судових рішень, передає depo.ua з посиланням на "Європейську правду". 

Відповідачами виступають Міністерство енергетики та вугільної промисловості і ТОВ "ДТЕК" Ровенькиантрацит".

Суд відкрив провадження 31 серпня. В якості третьої особи за клопотанням "Центренерго" до процесу залучили і держпідприємство "Ровенькиантрацит", яке передало ДТЕК своє майно за договором концесії.

Автори клопотання стверджують, що у  компанії є борги перед "Ровенькиантрацитом" на загальну суму 67,3 млн грн. При цьому за договором концесії право вимоги боргу перейшло до новоствореного ТОВ "ДТЕК Ровенькиантрацит".

Цей борг фігурує у справі про банкрутство "Центренерго", яке також розглядається в Господарському суді Києва.

На наступне судове засідання 21 жовтня суд зобов'язав Міненерго надати копії текстів Концесійного договору та інших документів, підписаних 1 грудня 2011 року.

Нагадаємо, ДТЕК і Міненерго України 1 грудня 2011 року підписати договори про концесію цілісних майнових комплексів державних вугледобувних підприємств "Ровенькиантрацит" і "Свердловантрацит" строком на 49 років.

Управляти майном державних вугільних підприємств стали компанії ТОВ "ДТЕК Ровенькиантрацит" і ТОВ "ДТЕК Свердловантрацит".

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua