У 2016 році нафта може впасти до $ 15 за барель, - Bloomberg

Нафтові спекулянти купують опціонні контракти, які окупляться, тільки якщо нафта впаде до $ 15 за барель у наступному році
Depo.Гроші
23 грудня 2015 15:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Bloomberg.

Ставки на зниження ціни - це наслідок скасування в ОПЕК обмежень на видобуток, очікуваного повернення Ірану на ринок і стійкості виробництва в таких країнах, як Росія. Всі ці фактори підвищують перспективи затяжного періоду надлишку нафти у світі.

"Ми вважаємо, що надпропозиції будуть і в наступному році", - написав Джеффрі Каррі, голова відділу досліджень товарів в Goldman Sachs Group Inc., і додав, що є ризик падіння цін на нафту до $ 20 за барель. Виробництво може зупинитися, якщо тепла погода продовжить сприяти зниженню попиту.

Негативні перспективи спонукали інвесторів купувати опціони на продаж - які дають їм право продавати за певною ціною в певний час - по страйк-цінами $ 30, $ 25, $ 20 і навіть $ 15 за барель, згідно з даними New York Mercantile Exchange і US Depository Trust & Clearing Corp. West Texas Intermediate, еталон США, в даний час торгується на рівні близько $ 36 за барель.

Дані враховують тільки опціонні угоди, що були проведені на біржі США або вже продані. Вони розглядаються в якості змінної для ринку в цілому. На цьому тижні збільшилися обсяги, оскільки нафта впала в ціні. Інвестори можуть також купувати опціонні контракти на двосторонньому, позабіржовому ринку.

Згідно з даними, інвестори купують все більше опціонів на продаж, які окупляться, якщо ціна нафти WTI впаде до $ 20 до $ 30 за барель у наступному році. Найбільший відкритий інтерес по опціонним контрактами - на бичачому і ведмежому ринку - у грудні 2016 року в опціонах за ціною $ 30 за барель.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось, що популярність президента Росії Володимира Путіна всередині країни почне танути, якщо нафта подешевшає до 30 доларів за барель, а при 22,5 доларах за барель впаде фінансова система

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші