Турки хочуть купити у Ахметова life:)

Турецький телекомунікаційний холдинг Turkcell почав переговори про викуп у СКМ Ріната Ахметова 45% акцій у третього за величиною оператора мобільного зв'язку в Україні "Астеліт" (life :))
Depo.Гроші
20 червня 2015 11:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили турецькі ЗМІ з посиланням на повідомлення компанії, передає depo.ua.

Turkcell зараз контролює мажоритарний пакет в life:) у розмірі 55% через нідерландську холдингову компанію Euroasia Telecommunications Holding BV.

Телеком-аналітик RBC Capital Markets Cан Діллон називає цей крок Turkcell розумною стратегією, яка збільшить ймовірність виконання компанією переходу в 3G. Він оцінює акції Turkcell в "Астеліт" в 393 млн доларів, пише "Європейська правда".

У лютому "Астеліт" виграв на аукціоні 3G (UMTS) ліцензію в першому лоті, заплативши найбільшу суму в аукціоні - 3,355 млрд грн. Компанія вже запустила перші 3G-мережі у Львові, Києві.

Частка в life:) може дістатися туркам за операційні борги.

Нагадаємо, в 2012 році "Астеліт" і пов'язані з ним структури пережили серію дефолтів за боргами перед банками і "дочкою" турецького холдингу Financell. У підсумку Turkcell, що володіє 55% акцій в life:), отримав в якості застави все майно оператора, включаючи банківські рахунки.

Turkcell також почав переговори про покупку 3G-підрозділу "Укртелекому" - "Трімоб". Очікується, що операція повинна завершитися в третьому кварталі 2015 року.

Мітки: Ахметов, life:)