Цукерки Порошенка починають завоювання польського ринку

Кондитерська фірма Roshen, яка належить президенту України Петру Порошенку, зареєструвалася в Польщі і хоче впродовж п’яти років потрапити до п’ятірки лідерів ринку солодощів країни
Depo.Гроші
24 червня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua

Про це інформує depo.ua з посиланням на польське видання Puls Biznesu. 

"Упродовж п'яти років хочемо стати одним з найбільших гравців на польському ринку. Уважно дивимося, як тут працюють Wawel, Wedel, Colian i Mieszko", - заявив керівник відділу Roshen Europe у Польщі Артур Мартинюк.

Як зазначає видання, офіс Roshen упродовж кількох минулих тижнів набирав працівників у Польщі, зокрема спеціалістів з питань продажу, обслуговування клієнта, торговельного представника, бухгалтера-аналітика тощо, передає "Укрінформ".

Українська фірма має амбітні плани, але й значну конкуренцію. "Вихід на польський ринок солодощів з маркою, яку споживачі практично не знають, це дуже коштовний процес, який вимагає і багато часу. Польща - це конкурентний ринок із сильними національними і міжнародними марками. Чимало залежатиме від рівня фінансових інвестицій і портфелю продуктів",- зазначив директор з маркетингу і продажу компанії Lotte Wedel в Польщі Мацей Герман.

Як зазначає видання, сильною стороною Roshen у Польщі можуть бути дуже привабливі ціни.

Puls Biznesu звертає увагу, що українська компанія виробляє 320 різновидів солодощів і має виробничі потужності в Україні, Литві та Угорщині. Нещодавно вона виробляла та продавала солодощі також і в Росії, однак росіяни наклали ембарго на продукцію компанії й арештувати завод Roshen у Липецьку.

Мітки: Roshen, Польща